کسب و کار

در معرفی کسب و کارتان مراقب ترین ها باشید!

مزیت رقابتی یکی از مهمترین عوامل توجه و افزایش اعتبار برندهاست و اغلب کسب و کارها به دنبال ایجاد یک وجه تمایز مشخص برای برند خود هستند. در این راستا استفاده از عبارات و کلمات مناسبی که به خوبی حق مطلب را ادا کند بسیار حایز اهمیت است. و مثل یک تیغ دو لبه همانقدر می تواند مفید و اعتبار بخش باشد که موجب سرخوردگی برند هم بشود.

از جمله کلماتی که این روزها در معرفی مزایای رقابتی کسب و کارها بسیار به چشممی خورد صفاتی با پسوند ترین است. اگرچه این پسوند همیشه در معرفی مزایای رقابتی جالب توجه بوده ولی اینکه چقدر درست و به جا به کار گرفته شود بسیار مهم است.

این پسوند که این روزها در معرفی کسب و کارهای استارت اپی بیشتر به چشم می خورد به دلیل نوپا بودن آنها از حساسیت بیشتری هم برخوردار است. برای مثال حداقل انتظاری که از جامعترین!! وبسایت معرفی اقامتگاه های بومگردی ایران می رود این است که حداقل در هر استان یک اقامتگاه را معرفی کند.

برترین، جامعترین، بزرگترین، قدیمی ترین، آسانترین و…. از جمله صفات تفصیلی هستند که بدون توجه به بارمعنایی آنها به راحتی استفاده می شوند و ممکن است لطمات جبران ناپذیری به وجهه برند شما وارد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن